Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza RIGIPSARI motivati sa lucreze in strainatate. Echipa de rigipsari se va ocupa de: -lucrari din rigips, compartimentari, pereti despartitori, tavane casetate, montaj pereti din rigips; -aprovizionarea locului de munca cu materiale, scule, unelte, dispozitive si utilaje necesare desfasurarii activitatii; -pregatirea sculelor, dispozitivele si utilajele pentru lucru, preparea mortarelor pentru finisaje, tencuieli; -verificarea si corectarea defectelor de constructii pentru a asigura calitatea acestora; -masurarea si trasarea amplasamentului lucrarilor de executat. Se ofera: -salarizare atractiva: 1600 euro brut; -cazare si transport asigurate; -posibilitate de prelungire a contractului.

Cerinte

-experienta in domeniu amenajarilor interioare in tara si strainatate de minim 3 ani; -cunostinte de limba franceza la nivel mediu-avansat; -cunostinte de citire de planuri tehnice; -permis de conducere categoria B.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja