Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere job: Rentacred HR Agency recruteaza candidati cu experienta pentru posturile de Rigipsari. Posturile de munca sunt in Germania, Munchen. Se incheie contract de munca pe o perioada de 6 luni cu posibilitate de prelungire. Program de lucru : 10-12 ore / zi , o zi libera / saptamana Salarizare : 1800 Euro Net / luna. Se asigura cazarea gratuit, in apartamente - unde vor locui 4 persoane . Se asigura transport gratuit de la cazare la locul de munca. Persoanele interesate sunt rugate sa trimita aplicatia(CV in limba romana insotit de fotografii) pe adresa de e-mail a firmei noastre. Selectia se realizeaza de angajator si include un interviu.

Cerinte

Cerințe job: - experienta in domeniu este necesara - persoane apte de munca si care pot lucra repede si de calitate - disponibilitate de prezentare rapida la post - adaptabilitate la cerintele angajatorului - acceptarea conditiilor primite de la recrutor.

8 pozitii disponibile 78 persoane au aplicat deja