Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Spania

Descrierea jobului - Spania

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza rigipsari cu experienta Spania Nu percepem comision! NU se cere nici o limba straina! Oferta: Locatie: Tenerife Salarizare: 9 E brut/ora -Se lucreaza 10 ore pe zi, cate 6 zile pe saptama -Cazarea se ofera gratuit de catre angajator -Transport gratuit de la cazare la locul de munca oferit de angajator - In cazul in care nu detineti banii necesari pentru a plati biletul de avion din Romania pana in Spania, angajatorul poate sa va plateasca biletul, suma aceasta va fi retrasa ulterior din salariu -In cazul in care ajungeti in Spania si nu aveti bani suficienti de cheltuiala proprie, angajatorul va ofera un sprijin financiar de 200 de euro, suma fiind retrasa ulterior din salariu

Cerinte

Cerintele angajatorului sunt urmatoarele: - Nu se cere sa cunoasteti nici o limba straina - Experienta in constructii ca si rigipsar - Persoana muncitoare - Persoana serioasa

20 pozitii disponibile 74 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai