Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Plecare urgenta in Franta, zona Montpellier pentru 2 rigipsari cu experienta in domeniu , cunoasterea sistemului francez tip Placopan,Placostil si bandare este un plus ,contractele de munca se vor incheia in Franta cu angajator Francez in coformitate cu dreptul muncii francez .Odata cu plata asigurarilor sociale si de sanatate beneficiati de protectie sociala conform standardelor franceze .Atentie la detalii ,munca ingrijita ,rapiditate si putere de munca cat si flexibilitate .Rigipsarii trebuie sa posede un minim de unelte de lucru. Se plateste 11,5,euro/net/ora /lucrata .Se lucreaza 8 ore/zi, de luni-vineri . Cazarea este asigurata si platita de angajator. Transportul Romania-Franta revine in sarcina muncitorului . Documente necesare in vederea angajarii : -capie carte identitate scanat color -copie certificat de nastere format nou trilingv ,este acela albastru format A4si se obtine la primaria comunei/orasului unde v-ati nascut ,obligatoriu pentru dosarul de asigurare medicala ,scanat color -certificat de rezidenta fiscala pentru Franta -2017se ia de la ANAF ,scanat ,nu costa nimic dar scuteste candidatul de taxe catre statul francez -un cont in euro si extrasul de cont trimis pe adresa de email -o poza tip buletin sau in forma fizica (in picioare,bust) Trimiteti cv la adresa de e-mail:

Cerinte

Documente necesare in vederea angajarii : -capie carte identitate scanat color -copie certificat de nastere format nou trilingv ,este acela albastru format A4si se obtine la primaria comunei/orasului unde v-ati nascut ,obligatoriu pentru dosarul de asigurare medicala ,scanat color -certificat de rezidenta fiscala pentru Franta -2017se ia de la ANAF ,scanat ,nu costa nimic dar scuteste candidatul de taxe catre statul francez -un cont in euro si extrasul de cont trimis pe adresa de email -o poza tip buletin sau in forma fizica (in picioare,bust) Trimiteti cv la adresa de e-mail: TEL/FAX: TEL/MOB :.

2 pozitii disponibile