Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Germania

Descrierea jobului - Germania

NU PERCEPEM TAXE PENTRU MEDIERE! NU IMPUNEM COSTURI SUPLIMENTARE! FĂRĂ COMISION! Limba germană nu este condiţie obligatorie (doar una din 4 persoană să se poată descurca la un nivel mediu conversaţional)! Recrutăm urgent pentru o plecare rapidă în Germania, rigipsari-tencuitori cu experienţă în domeniu şi disponibilitate imediată. Angajarea se face direct în Germania! BENEFICII: - contract de muncă legal pe durată de 2 luni cu posibilitate de prelungire - salarizare: 12 Euro brut/oră + 8 Euro diurnă/zi lucrătoare - cazare asigurată contra-cost - asigurare medicală

Cerinte

CERINŢE: - 1 din 4 persoane să cunoască limba germană - 1 din 4 persoane să aibă disponibilitate de plecare cu maşina proprie - experienţă în domeniu - calificarea constituie un avantaj - îndemânare, seriozitate şi flexibilitate! *Preferabil, persoanele să fie din judeţele: Caraş-Severin, Timiş sau Mehedinţi!

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai