Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasa de recrutare, recruteaza 40 de muncitori in constructii, amenajari si decoratiuni interioare pentru o firma din Germania. CERINTE: - Lb germana nivel mediu AVANTAJ -Experienta in domeniu Lb germana reprezinta un AVANTAJ, insa nu este obligatorie. BENEFICII: -Contract de munca pe durata nedeterminata cu angajatorul german -Salarizare: 1300 Euro/net luna + cazare -Asigurare medicala -Se lucreaza 9 ore/zi, de luni-vineri La acest job se poate aplica pana in data de: 03.08.2015 !!!

Cerinte

Companie serioasa de recrutare, recruteaza 40 de muncitori in constructii, amenajari si decoratiuni interioare pentru o firma din Germania. CERINTE: - Lb germana nivel mediu AVANTAJ -Experienta in domeniu Lb germana reprezinta un AVANTAJ, insa nu este obligatorie. BENEFICII: -Contract de munca pe durata nedeterminata cu angajatorul german -Salarizare: 1300 Euro/net luna + cazare -Asigurare medicala -Se lucreaza 9 ore/zi, de luni-vineri La acest job se poate aplica pana in data de: 03.08.2015 !!! Personal Inter Avant ist ein Unternehmen, das ist ein Unternehmen das sich mit Rekrutierung von arbeitskräfte aus Rumänien, für die Arbeitgeber în Westen beschäftigt.

40 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja