Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Deadline ocupare pozitie: Asap ​ Descriere job - Experienta de lucrul in coordonare echipe; - sa fii proactiv; - sa stii sa comunici pe toate nivelurile; - Relationare buna cu clienti, subcontractori, partenerii; - sa stii sa lucrezi cu AutoCAD -este un plus; - sa intelegi documentatii tehnice (background Tehnic) din domeniul CCTV, IP, MPLS; - este un plus carnetul de sofer. Beneficii Salar (intre 2800 - 3300 RON net ) si alte sporuri (unde este cazul); Tip job: office/teren Loc de munca: Timisoara/in tara. Preferabil din Timisoara - nu eliminatoriu pt alte zone.

Cerinte

Cerinte specifice job: - Coordonare echipe subcontratori, relationare cu clientii si partenerii; - Experienta similara/specifica ceruta; - Experienta in coordonare echipe - Rollout, Project Manager; - Experienta de lucru in domeniul CRF - este un plus; - Experienta tehnica de preferat: Autocad, CCTV, IP, MPLS.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai