Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iti doresti o cariera in domeniul vanzarilor? Cautam un SALES MANAGER care sa implementeze noul punct de lucru din Bucuresti. Acest post reprezinta o oportunitate pentru cei care isi doresc sa coordoneze o echipa de vanzari si sa dezvolte afacerea clientului nostru in domeniul HoReCa. Motiv pentru care experienta anterioara ca manager constituie un avantaj. Iar daca ai si activat in domeniul vanzarilor de bauturi din gama mediu spre premium vrem sa te cunoastem. Responsabilitati : • Implementeaza politica de vanzare a companiei. • Analizeaza tendintele pietei, identifica oportunitatilor de dezvoltare si extinde portofoliului de clienti. • Planifica, organizeaza si coordoneaza activitatea si rezultatele echipei de vanzari asigurand un management performant al oamenilor din subordine. • Contribuie activ la procesul de vanzare, la dezvoltarea si implementarea strategiei de vanzare si a politicii interne in vederea dezvoltarii companiei. • Gestioneaza zilnic incasarile si stocurile. • Mentine legatura cu directorii de vanzari. Beneficii : Vrem sa cunoastem si persoane care ocupa momentan un post de manager. Se ofera salarizare motivanta peste media pietei + comision din vanzari. Vei avea la dispozitie masina de serviciu pentru a te deplasa la clienti, laptop, smartphone. Oportunitatea construirii si dezvoltarii unei cariere de succes in cadrul companiei. CAPITAL JOBS iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Creeaza-ti un cont si inregistreaza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca. Suntem prezenti in Bucuresti, Iasi, Suceava si Bucuresti.

Cerinte

Daca te caracterizeaza : • personalitatea dinamica, deschisa, cu dorinta de afirmare; • ambitia, competitivitatea si consecventa; • abilitati de comunicare, prezentare, negociere si persuasiune; • cunostinte aprofundate legate de vanzari, strategii si tehnici de vanzare; • capacitatea de a coordona si a conduce o echipa, de a da indicatii clare, feed-back constant si un control riguros al performantelor; • permis conducere categoria B; • cunoasterea pietei in domeniu dar si a Bucurestiului.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja