Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru, companie romaneasca cu obiectul principal de activitate proiectarea, instalarea si intretinerea sistemelor de securitate. SALES MANAGER Reponsabilitati: Furnizeaza clientilor detalii referitoare la preturile produselor si serviciilor, in toate variantele existente si ii consiliaza in alegerea variantei optime Detine informatii cu privire la ofertele, detaliile, noutatile tehnice, actiunile de promovare si evolutiile produselor pe care le promoveaza Prospectarea pietei, contactarea potentialilor clienti si mentinerea legaturii cu acestia Participa la predarea produselor la sediul clientului, instruieste clientul cu privire la utilizarea sistemelor instalate, furnizeaza documente aferente Cerinte: Experienta in vanzari, experienta in vanzari sisteme de securitate constituie un avantaj Permis categoria B Bun organizator, consecvent in activitate si cu o gandire analitica Studii universitare finalizate sau in curs de finalizare Cunostinte tehnice /IT/ sisteme de supraveghere

Cerinte

Beneficii: Program de lucru într-un singur schimb 09:00 – 17:00 Instruire la angajare Pachet salarial atractiv Training de specialitate Masina de serviciu Descrierea companiei: CALITATE ♦ PROMPTITUDINE ♦ RESPECT ATT Interim: suntem o companie tânără și dinamică, oferind servicii atât angajatortilor, cât și persoanelor aflate în căutarea unui loc de muncă. Oferim servicii profesionale de resurse umane în Oradea, România și UE, și soluții adaptate de recrutare și plasare forță de muncă, selecție și leasing de personal. Cei care și-au găsit un loc de muncă prin intermediul echipei noastre apreciază în mod deosebit promptitudinea și deschiderea noastră, iar angajatorii care au lucrat cu noi, ne caută din nou. Dorim să fim agenția preferată de recrutare pentru companii și cei care-și caută un loc de muncă, oferind calitate, promptitudine și respect. Suntem creativi, ambițioși, deschiși, consecvenți în munca noastră pentru găsirea celor mai bune soluții, interesați de dezvoltare continuă și motivați de succesul celor pe care îi asistăm.

3 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja