Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Sanex S.A., de peste 45 de ani pe piață, lider în producția de plăci ceramice prin brandul CESAROM, membră a grupului austriac Lasselsberger, angajează în fabrica din Cluj-Napoca: CE CAUTAM: Persoane serioase, responsabile si dornice sa intre si sa ramana in echipa noastra pe termen lung, pe unul din posturile de muncitor necalificat sau calificat: • OPERATORI IN PRODUCTIE ( operatori prese, operatori mentenanta, glazuratoare, etc.) • AMBALATORI • MECANICI DE INTRETINERE • ELECTRICIENI MEDIE TENSIUNE • OPERATORI UTILAJE MOBILE ( motostivuitorist, volist)

Cerinte

CE OFERIM • Salar competitiv • Bonuri de masa de 15 lei/zi • Munca in schimburi sau in ture • Sporuri salariale • Bonus de productie • Transport • Asistenta medicala gratuita si analize anuale • Oportunitatea de a-ți construi o carieră, de a dobândi abilități transferabile

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai