Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

SANEX ANGAJEAZA ! Sanex S.A., de peste 45 de ani pe piață, lider în producția de plăci ceramice prin brandul CESAROM, membră a grupului austriac Lasselsberger, angajează în fabrica din Cluj-Napoca: • OPERATORI IN PRODUCTIE ( operatori cuptor, glazuratoare, etc.) • AMBALATORI • MECANIC DE INTRETINERE • OPERATORI UTILAJE MOBILE ( motostivuitorist, volist) CE OFERIM • Salar competitiv; • Tichete de masa de 15 lei/zi; • Munca in ture cu sporuri salariale; • Alte beneficii salariale; • Transport asigurat din zona Turda si Cojocna sau decontat din Cluj; • Asistenta medicala gratuita si analize anuale. CUM AJUNGI LA NOI: - Poti suna la numărul de telefon afisat - Poti veni la sediul fabricii SANEX din str. Beiusului nr 1 ( langa Piata IRA) si completezi o cerere cu datele tale si noi te vom contacta imediat

Cerinte

Persoane serioase, responsabile si dornice sa intre si sa ramana in echipa noastra pe termen lung. Abilitatile mecanice sunt un avantaj pentru barbati.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai