Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza SARPANTIERI in Franta. Descrierea postului Krevin recruteaza 2 Sarpantieri ce vor executa urmatoarele lucrari: -pregatirea, alinierea si montarea materialelor de lucru; -verificarea pantelor si a suprafetelor de lucru; -montajul structurii din lemn a acoperisului; -montarea burlanelor de scurgere si a jgheaburilor; -montajul acoperisului din tigla, tabla, ardezie; -respectarea normelor de calitate a lucrarilor. Beneficii: -salarizarea bruta de 1500 euro/luna; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitatea de a lucra in Franta. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-calificare specifica postului; -experienta in domeniu atat in tara cat si in strainatate; -cunostinte de limba franceza la nivel avansat; -permis de conducere categoria B; -persoane harnice si responsabile.

2 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja