Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Daca esti bun pe domeniul lemnului si iti place sa lucrezi la inaltime, avem cea mai buna oferta pentru tine. Cautam 2 Sarpantieri lemn cu plecare imediata. Locatia misiunii este in vestul Frantei. Tot ce ai nevoie este indemanare si atentie la detalii. Se vor executa lucrari de montaj sarpante, cabanute, terase si scari din lemn. Beneficii Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna. Cazarea in suma de 300 euro/persoana/luna este oferita Gratuit de catre compania franceza. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Exista posibilitatea de prelungire a contractului in functie de competente si volumul de munca. CAPITAL JOBS iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Creeaza-ti un cont si inregistreaza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca. Suntem prezenti in Bucuresti, Iasi, Suceava si Bacau.

Cerinte

Experienta si calificarea in industria lemnului reprezinta principalul criteriu de selectie. Permisul de coducere categoriile B si E sunt obligatorii pentru a putea conduce masina clientului. Cunostintele de limba franceza pot fi un atu.

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja