Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

SAVANNAH DRINK angajeaza pentru locatiile din Polus Cluj si Iulius Mall Cluj , personal part time sau full time. Societatea noastra este specializata in producerea de sucuri naturale (fresh) si are o experianta de 8 ani. Prezenta noastra constanta in ambele mall-uri din Cluj de 8 ani si referintele clientilor nostri, ne recomanda ca si o companie serioasa si de succes. Candidatul ideal trebuie sa fie o persoana dinamica, sa poata munci in echipa, responsabila si respectuoasa. Descriere job : interactionare cu clientii locatiilor noastre, producere de fresh-uri, pastrarea curateniei si a unui climat placut de munca cu colegii si clientii. Programul este unul flexibil si se poate construi, impreuna, in functie de disponibilitatea candidatilor.

Cerinte

Studii medii, abilitati de comunicare, tinuta ingrijita. Bune abilitati de comunicare, jovial si deschis sa indrume clientii. Munca in echipa si zambetul pe buze cu siguranta aduce un plus oricarui candidat

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai