Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ACTERIM, societate de recrutare din Franta, una din primii 10 jucatori pe piata de munca temporara, cauta pentru clientii sai din zona Montpellier schelari (montatori schele pentru constructii) cu experienta. Se asigura un curs pentru obtinerea autorizatiei de monator schele, care dureaza 4 zile si este suportat de catre firma. Pe perioada cursului se platec orele aferente unei zi de munca. Plecarea este imediata, se asigura cazare in apartamente din case cu acces la bucatarie si toate utilitatile necesare pentru un sejur cat mai confortabil. Contractele de munca se vor semna in Franta, astfel veti beneficia de pachetele oferite salariatilor locali: asigurare medicala, plata orelor suplimentare, prime. Salariul oferit este de 11 EUR net pe ora. Se cauta persoane cu experienta de minim 3 ani, putere de munca, spirit de echipa si disponibile in cel mai scurt timp. Un plus este detinerea unui permis de conducere si a unei masini personale cu care sa va puteti deplasa in Franta. Cunoasterea limbii Franceze constituie un avantaj. Nu se percepe comision pentru recrutare.

Cerinte

Experienta in montaj/demontaj schele pentru constructii Experienta in lucrul la inaltime Experienta anterioara in Franta un mare plus Putere de munca si conditie fizica

4 pozitii disponibile 8 persoane au aplicat deja