Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Buna ziua. Vrei sa reduci factura de energie electrica (deocamdata doar e.e.)? Vrei sa castigi mai mult, prin instiintarea si a altor persoane despre aceasta posibilitate ? Daca da, contacteaza-ma sa te ajut sa iti schimbi furnizorul. Eu am facut-o si-mi pare rau ca nu am facut aceasta schimbare mai de mult timp. Te asigur de intregul sprijin, atat pentru schimbarea furnizorului la propria locuinta, cat si la societatea pe care o detineti, daca aveti asa ceva. Nu trebuie decat sa-mi atasati pe e-mail documentele necesare. Daca doriti sa-mi deveniti partener in acest multilevel care intermediaza serviciuul de schimbare a furnizorului de energie, va felicit pentru alegerea acestei oportunitati si va asigur de succes, de asigurarea unui venit rezidual pe viata. Informatii in ...schimbarefurnizor-ee-gaz.blogspot.com ....docdro.id/AWO0B4o

Cerinte

Cautam persoane energice care doresc sa castige un venit suplimentar intr-un MLM, ca si parteneri ai unei societati de intermediere a schimbarii furnizorilor de energie electrica si gaz (o data cu eliberarea pietei de energie) la consumatorii casnici si non-casnici, cu alti furnizori a caror energie este mai ieftina si deci facturile vor fi mai mici, iar in schimbul gasirii de consumatori dornici sa-si reduca facture, noul furnizor ne comisioneaza. Sarcini: -Abilitati de comunicare in vederea prezentarii posibilitatii de economisire, prin schimbarea furnizorului, bun organizator, cunostinte IT de promovare online si offline a oportunitaii; -Insusirea documentelor de lucru, a procedurilor, pentru a le putea aplica si explica si partenerilor; -Mentinerea legaturii permanenta cu sponsorul (pe care se poate baza in orice situatie); -Acordarea ajutorului de care au nevoie referalii / directii proprii. Beneficii: -Persoanele interesate se vor putea folosi de un site, in backoffice-ul caruia pot vedea pe langa documentele si procedurile de lucru si intreaga activitate pe care o desfasura in timp, respectiv contractile incheiate, reteaua proprie, comisioanele etc. -Veti putea promova online aceasta posibilitate de reducere a facturilor de catre proprietarii de locuinte si de administratorii de SC, respective de schimbare a furnizorului de energie, precum si offline, prin inmanarea de flayere, carti de vizita cu datele dvs-tra, s.a. -Program flexiibil, lucru de acasa; -Instruire gratuita; -Compania nu impune target lunar, nu impune un anumit volum de vanzarea lunara, lucrati cat si cand doriti; -Comisioanele, sunt cele afisate pe site, functie de numarul contractelor si consumurile acestora. Pentru mai multe informaţii, contactaţi-ne.

100 pozitii disponibile 53 persoane au aplicat deja