Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Daca doresti sa lucrezi intr-un mediu dinamic care sa iti permita sa cresti profesional dar si personal, evalueaza daca acest post ti se potriveste: Cautam SECRETARA pentru agentie imobiliara. Persoana potrivita este responasabila, deschisa, comunicativa, ii place sa lucreze in echipa. Responsabilitatile sunt: - Preluarea de apeluri telefonice, - Mentinerea relatiei cu clientii - Ofertarea clientilor, - Postarea de anunturi pe diverse site-uri. - Actualizarea bazei de date, - Verificarea de oferte, - Activitati administrative. Oferim venituri atractive, cu posibilitati de crestere si training de de dezvoltare personala si profesionala. Va rugam trimiteti CV.

Cerinte

Nivel entry level - nu ai nevoie de experienta anterioara, te invatam noi tot ce ai nevoie sa stii. Dorinta de a invata si de a munci. Deschidere catre munca de echipa.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai