Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Centru medical caută pentru postul de secretara/ asistenta de birou (concept telemedicina) absolventa de studii medii sau superioare : Responsabilităţi: - preia şi redirectionează apelurile telefonice; - primeşte, înregistrează şi dă referinţe asupra apelurilor telefonice persoanelor corespunzatoare; - preia şi transmite mesajele persoanelor corespunzatoare; - primeşte, transmite şi gestionează faxurile şi corespondenţa electronică; - redactează şi clasează documentele interne ; - înregistrează documentele intrate/ ieşite în/ din clinică şi asigură fluxul intern al acestora.

Cerinte

- studii medii sau superioare; - experienţa pe o pozitie similară reprezintă un avantaj; - cunoştinţe minime de limba franceză ; - bune abilităţi de operare PC (Microsoft Word, Excel); - abilităţi bune de comunicare şi relaţionare; - persoană organizată, dinamică, punctuală şi responsabilă ; - atitudine proactivă. Oferta : --salariu atractiv ; -oportunitatea de a lucra într-o echipă profesionistă ; -oportunităţi de dezvoltare a carierei;

2 pozitii disponibile 25 persoane au aplicat deja