Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SPIN GROUP & HR ofera servicii diverse legate de infiintarea si functionarea societatilor comerciale, asigura consultanta si asistenta juridica pentru infiintarea societatilor comerciale, realizeaza modificarea actelor societatii, asigura managementul resurselor umane ale clientilor, asigura servicii de prevenire si protectie in domeniul sanatatii si securitatii in munca.

Cerinte

Spin Group & Hr Srl recruteaza ȘEF BIROU RESURSE UMANE CU RESPONSABILITATI IN SALARIZARE Cerinte - Experienta in domeniu de minim 5 ani; - Cunostinte limba engleza/franceza/italiana la nivel avansat; - Persoana atenta la detalii; - Orientata spre succes si rezultate; - Abilitati de comunicare, organizare si planificare; - Cunostinte de legislatie a muncii si salarizare; - Cunostinte softuri de contabiliate si resurse umane; Beneficii: - desfasurarea activitatii alaturi de o echipa tanara, intr-un mediu de lucru dinamic si orientat catre profesionalism; - oportunitatea de a lucra intr-un mediu de lucru in care initiativa, inovatiile si implicarea sunt incurajate si apreciate.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja