Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Suntem in cautarea unui Sef de atelier pentru un important producator de tubulatura destinata instalatiilor de ventilatie. Principalele responsabilitati sunt urmatoarele: organizarea si supervizarea activitatii zilnice a atelierului; asigurarea calitatii produsului finit, conform standardelor impuse; aprovizionarea atelierului cu produsele necesare unei bune functionari; intocmirea documentatiei specifice; incadrarea productiei in termenele limita prestabilite; cunoasterea modului de functionare a masinilor si a utilajelor din atelier. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1900 euro/luna. Cazarea este oferita Gratuit de catre firma angajatoare intr-o casa utilata si mobilata complet. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. La atelier exista sala de mese dotata cu frigider, aragaz si cuptor cu microunde. Poate fi un contract de lunga durata.

Cerinte

Candidatul ideal este necesar: sa fie absolvent de studii superioare tehnice; sa aiba o experienta de cel putin 10 ani in atelier; sa fi ocupat o pozitie asemanatoare pentru o perioada de minimum 5 ani; sa aiba vaste cunostinte de citire si interpretare a planurilor tehnice; sa fi avut in subordine o echipa de 10-15 oameni; sa cunoasca procedeele de lucru pe fiecare linie de productie; sa fie o persoana comunicativa, responsabila si cu atitudine. Limba franceza la nivel conversational este obligatorie. Permisul de conducere categoria B poate fi un avantaj.

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja