Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

KREVIN recruteaza pentru clientul nostru din Franta un sef de echipa zidari cu bune cunostinte in montarea de acoperisuri, cu urmatoarele responsabilitati: - realizarea finisarilor si renovarilor caselor; - coordonarea si instruirea unei echipe de 3 persoane; - efectuarea zidariei pentru renovarea de case vechi; - realizarea acoperisului in intregime: sarpante, stacheti si acoperire cu tigla; - asumarea raspunderii pentru efectuarea lucrarii. Beneficii: - salarizare motivanta de1900 euro/luna brut; - transportul si cazarea sunt asigurate; - posibilitatea prelungirii contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

- experienta pe un post similar de minim 3 ani; - cunostinte foarte bune de zidarie; - detinerea unei calificari in domeniu; - cunoasterea limbii franceze la nivel avansat; - permis de conducere categoria B; - persoana autonoma si responsabila.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai