Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza SEF DE MAGAZIN INCALTAMINTE in Bucuresti. Recrutam pentru unul dintre clientii nostri din Bucuresti un sef de magazin - gestionar, care va avea ca atributii: - organizarea magazinului pentru a atinge obiectivele comerciale stabilite; - gestionarea relatiei cu clientii, cu autoritatile locale, cu administratia centrului comercial; - gestionarea stocurilor de marfa din magazin; - instruirea si coordonarea echipei de vanzari; - participarea activa la procesul de vanzare: incaltaminte multibrand; - responsabilitatea cu privire la nivelul de servire al clientilor in magazine. Beneficii: - salariu fix + procent din vanzari; - prime in functie de perfornanta; - reduceri substantiale la cumparaturile din magazin. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Se cauta la seful de magazin: - experienta relevanta pe o pozitie similara de minim 3 ani; - experienta in vanzarea de imbracaminte, incaltaminte cu servire asistata; - experienta in gestionarea si coordonarea unei echipe de 3-6 persoane; - putere de decizie si lucrul cu termene limita; - capacitatea de a isi motiva si coordona echipa; - bune aptitudini de comunicare si putere de convingere; - seriozitate, rabdare si atentie la detalii.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja