Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam un Sef de magazin produse non-food in Drobeta Turnu Severin. Responsabilitatile postului vor fi urmatoarele: -coordoneaza intreaga activitate a magazinului; -reprezinta firma in fata autoritatilor; -verifica documentele contabile intocmite de persoanele aflate in subordine (gestionari, casieri); -se ocupa de recrutatrea si selectia personalului, formarea, motivarea si promovarea acestuia; -analizeaza tendintele pietei si propune actionarilor politica de preturi, obiective de vanzari si profit; -elaboreaza si implementeaza programul de fidelizare al clientilor (promotii, vouchere); -monitorizeaza performanta subordonatilor si se asigura ca acestia isi desfasoara corect activitatea.

Cerinte

Experienta de cel putin 3 ani pe o pozitie manageriala va fi principalul criteriu de selectie. Sunt necasare studii superioare finalizate in management, marketing sau finante. Permisul de conducere categoria B reprezinta un avantaj. Canditatul ideal se caracterizeaza prin: -bune abilitati de management si coordonarea unei echipe de cel putin 30 de angajati; -excelente capacitati organizatorice, de comunicare si negociere; -orientare catre clienti si catre rezultat; -atitudine pozitiva si spirit de echipa. Salarizarea este negociabila si variaza in functie de performante. Dupa primele 3 luni se ofera un bonus in functie de vanzari. Programul de lucru este in ture de 8 ore/zi, 5 zile/saptamana. Poate fi un contract de lunga durata, clientul are nevoie de dvs pentru o perioada lunga de timp.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja