Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Esti pasionat de domeniul automotive? Acum ai sansa sa obtii postul de sef de tura intr-o companie multinationala producatoare de piese auto. Impresioneaza-ne cu abilitatile tale personale si profesionale. Responsabilitati : Controlarea proceselor indeplinite de operatori si setup in toate fazele de productie; Gestionarea lor astfel incat sa fie conform cu planul de productie; Formarea operatorilor in mod corespunzator in vederea bunei folosinte, conservare si mentenanta a echipamentelor; Urmarirea respectarii standardelor de curatenie si ordine; Verificarea corecta a trasabilitatii produselor (intermediare si finite); Introducerea productiei in sistemul companiei si tinerea evidentei de rebuturi; Verificarea rapoartelor de calitate; Furnizarea documentatiei necesare de productie tuturor liniilor. Beneficii: Pe baza competentelor tale vei putea beneficia de: - remuneratie atractiva; - contract de munca pe termen lung ; - tichete de masa, bonusuri pentru atingerea obiectivelor de productie - oportunitatea excelenta pentru cresterea si dezvoltarea carierei tale.

Cerinte

Ce ar trebui sa ai in vedere? - sa ai studii medii/superioare in domeniul tehnic; - experienta minim 2 ani in conducerea unei echipe ; - cunostinte tehnice foarte bune si utilizarea programelor PC ; - spirit de echipa, punctualitate si initiativa.

5 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja