Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ai experienta ca sef de sectie patiserie si vrei sa ajuti la "dospirea" afacerii clientului nostru? Locuiesti in Oltenita pe o raza de 20 km? Atunci esti persoana potrivita pentru acest post. Responsabilitatile sunt: - vei coordona si superviza activitatea celor 15 patiseri; - vei asista la prepararea produselor de patiserie in conformitate cu retetelor de fabricatie; - vei stabili programul de lucru in 3 schimburi a subordonatilor; - vei asigura materiile prime necesare obtinerii produselor finite: strudele, foietaje, pateuri, saleuri; - vei raspunde de functionarea echipamentelor de patiserie din fabrica: masini de foietaj, masini de divizat si format aluat, mixere, cuptoare. Beneficii: - remuneratie bruta de 2600 ron/luna; - bonuri de masa si plata orelor suplimentare conform legislatiei in vigoare; - contract pe perioada nedeterminata; - transport local decontat; - oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- experienta pe un post similar de minim 3 ani in industria de panificatie; - studii superioare specializate in industria alimentara; - disponibilitate la deplasari in tara si la program in 3 schimburi; - permis de conducere categoria B; - cunostinte de limba engleza la nivel mediu constituie un avantaj; - persoana organizata, responsabila, cu spirit creativ si motivant.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja