Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam spirit de echipa, comunicare si o foarte buna organizare. Clientul nostru are 4 pizzerii deschise in Bucuresti si are nevoie de 2 persoane pentru pozitiile de Sef de tura. Aceasta persoana va avea urmatoarele responsabilitati: organizeaza si coordoneaza personalul de pe tura sa in realizarea, finalizarea comenzilor si activitatilor din bucatarie; mentine o stransa legatura cu administratorul pentru eventuale disfunctionalitati; respecta regulamentele si standardele pizzeriei; comunica cu departamente de contabilitate si hr; intocmeste listele de pontaj de doua ori pe luna; verifica stocurile zilnice si bilunar; informeaza personalul din subordine asupra diferentelor si greselilor aparute, propunand solutii; asigura o buna comunicare intre bucatarie, livrare, call center, cofetarie si furnizori. Beneficii Salarizarea poate va fi in functie de performanta si poate ajunge pana la 4000 lei. Au o masa asigurata de catre clientul nostru zilnic. Exista posibilitatea de dezvoltare profesionala. Contact CAPITAL JOBS iti ofera solutii in gasirea unui loc de munca. Creeaza-ti un cont si inregistreaza-te in competitia pentru cele mai bune locuri de munca. Suntem prezenti in Bucuresti, Iasi, Suceava si Bucuresti.

Cerinte

Experienta pe o astfel de pozitie va fi principalul criteriu de selectie. Obiectivul va fi gestionarea si coordonarea functionarii pizzeriei in bune conditii. Permisul de conducere categoria B poate fi un plus. Candidatul ideal trebuie sa fie onest, resonsabil si sa aiba posibilitatea de a lucra in conditii de stres.

2 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja