Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Te consideri competitiv si energic?Ti-ar placea sa lucrezi intr-o companie multinationala care salveaza vieti?In ce domeniu? Raspunsul este: industria auto, Autoliv! Responsabilitati: 1. coordonarea resurselor disponibile pentru a asigura la timp cerintele clientului, atat cantitativ si cat si calitativ, conform contractului logistic – astfel iti poti folosi abilitatile de coordonare! 2. monitorizarea nivelului Waste&Scrap (rebuturi) 3. monitorizarea nivelului de Work In Progress si stabilirea unor masuri de imbunatatire – astfel poti da dovada de creativitate! 4. monitorizarea indicatorul OEE (indice de eficienta) si urmareste evolutia impreuna cu seful direct pentru imbunatatire 5. realizeaza impreuna cu planificatorul de productie programul saptamanal, organizand resuresele pe schimburi egale 6. participa direct la operativele zilnice (sedinte de informare) 7. urmarirea, verificarea si modificarea pontajul angajatilor si se asigura de corectitudinea datelor 8. raspunde disciplinar de personalul direct productiv 9. actualizarea si introducerea in sistem a documentelor de care este responsabil.

Cerinte

Educatia: studii medii sau superioare(constituie avantaj) Experienta:experienta in munca minim 1 an Aptitudini: bune cunostinte PC (Ms Office); Limba Engleza nivel mediu reprezinta avantaj; abilitatea de a lua decizii Oferta (bonusuri, beneficii) Ce iti oferim? - mediu de lucru international si competitiv• -oportunitatea de avansa; -oportunitatea de a-ti construi o cariera de dezvoltare profesionala si personala; - nivel de salarizare competitiv; -transport asigurat; -o masa zilnica - prime de concediu, de Sarbatorile Pascale si Craciun - card medical de sanatate (consultatii de specialitate si analize gratuite prin rețeaua privată de sănătate) -evenimente sociale si sportive in cadrul companiei

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja