Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

  • Candidatul ideal:
  • Fabrica este situata pe Sos. de Centura, nr.103, Popesti-Leordeni, Ilfov (zona sector 4, Bucuresti) - se asigura transport zilnic!
  • ·Cautam o persoana cu atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, spirit de echipa;
  • ·Experienta pe post/in productie minim 1 an;
  • ·Studii tehnice;
  • ·Competente organizatorice si analitice, atentie sporita la detalii;
  • ·Cunostinte Ms Office(EXCEL) - nivel mediu;
  • ·Limba Italiana/engleza - reprezinta un avantaj;
  • Descrierea jobului:
  • ·Coordonarea si organizarea intregului proces de productie in vederea realizarii productiei planificate;
  • ·Asigurarea si respectarea procesului tehnologic in vederea realizarii si mentinerii la standarde inalte a calitatii produselor executate;
  • ·Intocmirea zilnica si saptamanala a rapoartelor de productie;
  • ·Asigura intocmirea, evidenta si controlul gestiunii stocurilor în baza documentelor de intrare / iesire;
  • ·Raspunde de depozitarea in conditii optime a stocurilor si organizarea logistica eficienta a depozitului;
  • ·Coordonarea, supravegherea si instruirea angajatilor din subordine;
  • ·Respecta prevederile legislatiei din domeniul securitatii si sanatatii in munca, a situatiilor de urgenta si masurile de aplicare a acestora;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai