Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Fabrica este situata pe Sos. de Centura, nr.103, Popesti-Leordeni, Ilfov (zona sector 4, Bucuresti) - se asigura transport zilnic! •Coordonarea si organizarea intregului proces de productie in vederea realizarii productiei planificate; •Asigurarea si respectarea procesului tehnologic in vederea realizarii si mentinerii la standarde inalte a calitatii produselor executate; •Intocmirea zilnica si saptamanala a rapoartelor de productie; •Asigura intocmirea, evidenta si controlul gestiunii stocurilor în baza documentelor de intrare / iesire; •Raspunde de depozitarea in conditii optime a stocurilor si organizarea logistica eficienta a depozitului; •Coordonarea, supravegherea si instruirea angajatilor din subordine; •Respecta prevederile legislatiei din domeniul securitatii si sanatatii in munca, a situatiilor de urgenta si masurile de aplicare a acestora;

Cerinte

•Cautam o persoana cu atitudine proactiva, flexibilitate, dinamism, spirit de echipa; •Experienta pe post/in productie minim 1 an; •Studii tehnice; •Competente organizatorice si analitice, atentie sporita la detalii; •Cunostinte Ms Office(EXCEL) - nivel mediu; •Limba Italiana/engleza - reprezinta un avantaj; Oferta: •Pachet salarial motivant, fisa bonusare performante; •Posibilitati reale de dezvoltare si avansare profesionala;

1 pozitii disponibile 25 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai