Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam un sef de santier cu simt de conducere dezvoltat. Candidatul ce va ocupa acest post va avea urmatoarele responsabilitati : * tinerea gestiunii riguroase si exigente asupra calitatii lucrarilor ; * conducerea si organizarea unei echipe intre 3 si 15 persoane ; * realizarea sarcinilor de gestiune a personalului (pontaje, prime, facturi, bonuri de comanda, deplasari, securitate); * participarea la reuniunile de santier cu conducatorul lucrarilor si cu inginerii; * gestionarea necesarului de materiale pentru buna desfasurare a activitatii. Beneficii: * salarizarea atractiva; * cazarea in valoare de 600 euro va este oferita gratuit; * transport Romania – Franta si local sunt asigurate.

Cerinte

* experienta minim 5 ani pe un post similar; * cunostinte de citire planuri tehnice; * permis de conducere categoria B; * cunostinte de limba franceza la nivel avansat ; * persoana profesionista cu simt managerial si uman.

1 pozitii disponibile 17 persoane au aplicat deja