Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Aveti experienta in coordonarea personalului si gestionarea unui santier? Sunteti vorbitor de limba franceza la un nivel avansat? Va doriti un job pe masura asteptarilor dvs? Nu ezitati...contactati-ne. Beneficii Salarizare bruta este de 1700 euro/luna. Cazarea in suma de 450 euro/luna/persoana este oferita gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Aveti posibilitatea de a lucrat pentru o companie cu o mare experienta in domeniul constructiilor. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

Recrutarm pentru un vechi client al nostru din Franta un Sef de santier. Candidatul ideal trebuie sa fie un leader responsabil, cu experienta in Franta. Activitatea sa va fi axata pe conducere si coordonare santier de constructii. Va fi direct resonsabil de echipa formata din 21 de oameni prin: -verificarea si indrumarea angajatilor din subordine; -gestionarea depozitului de deseuri; -avansarea lucrarilor in santier; -aprovizionarea si primirea materialelor necesare; -verificarea apartamentelor terminate si a normei de lucru pentru fiecare angajat; Cunostintele de limba franceza la nivel avansat sunt obligatorii.

1 pozitii disponibile 13 persoane au aplicat deja