Detalii loc de munca

Descrierea jobului

• Keyword research; • Analiza si raportare, pe baza datelor din Google Analytics, Google Webmaster Tools si alte tool-uri specifice; • Analize SEO on page si off page; • Specificare de functionalitati pentru echipa tehnica; • Testarea implementarii corecte a recomandarulor SEO de catre echipa tehnica. Beneficii Oferite • Pachet salarial competitiv; • Politica de beneficii atractiva; • Program de integrare intr-o echipa tanara si dinamica; • Acces la ultimele tehnologii si echipamente IT; • Acces la un mediu de lucru prietenos si profesionist unde vei invata in fiecare zi si iti vei dezvolta cariera. Pentru a aplica va rog sa trimiteti mail la adresa contact[at]allweb247.com

Cerinte

• Studii superioare (absolvent) sau in curs. • Limba engleza – nivel avansat; • Experienta in mediul online, din care SEO minim 1 an; • Cunostinte SEO de baza; • Experienta in utilizarea Google Analytics si Google Webmaster Tools; • Cunostinte Microsoft Excel de baza.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja