Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

- Pachet salarial competitiv - Mediu de lucru tanar si dinamic - Construirea unei cariere într-o companie aflata in expansiune Experienta si cunostinte relevante in SEO (off-page SEO / link building); - Cunostinte de HTML; - O buna intelegere a factorilor on-page si off-page; - Experienta cu Google Analytics, Google Search Console si Google Keyword Planner; - Cunostinte de Back-end si Front-end; - Abilitatea de a lucra eficient; - Are initiativa si abilitatea de a planifica si a finaliza proiecte; - Abilitati excelente interpersonale si de comunicare; - O persoana care se adapteaza usor si poate sa echilibreze strategia si livrarea proiectelor; - Puternice abilitati de analiza; - Este la curent cu tacticile white hat si black hat.

Cerinte

Dezvolta strategii SEO, planifica si întocmește bugetul pentru website; - Activitati de optimizare on-site; - Implementarea si gestionarea campaniilor de link-building; - Imbunatateste rezultatele cautarii organice; - Identifica punctele cheie care trebuie imbunatatite pentru a creste vizibilitatea in mediul online; - Urmareste si ofera rapoarte de evolutie bazate pe KPI si ajusteaza strategiile daca este necesar; - Permanent cauta, propune si ajuta testarea de noi abordari; - Foloseste programe si unelte specifice pentru a verifica site-ul; - Este la curent cu noutatile din industrie; - Urmareste si raporteaza principalele valori SEO; - Participa la sesiuni de brainstorming; - Creste eficacitatea prin ajustarea fluxului de munca pentru o mai buna performanta; - Evalueaza oferte de produse, de trafic, calitatea landing page-ului, design-ul, securitatea, optiunile de plata, optiunile de expediere.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai