Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

SC YSIIEA SRL recruteaza SHIFT MANAGER MACDONALDS IN ANGLIA pe perioada nedeterminata. Salarizare: 9 lire/h Program de lucru: intre 24 si 48 de ore / saptamana Perioada de proba este de 3 luni Cazare - in incinta hotelului, gratis in primele 6 luni, share-room. Pe perioada celor 6 luni gratuite de cazare in hotel, veti beneficia gratis de mese, ulterior avand asigurata o masa pe zi si posibilitatea de a cumpara mancare si bautura cu un discount de 50% la unitatile de catering Plata se va efectua lunar, in cont bancar. Concediu – 28 de zile pe an Transport asigurat de la aeroport la hotel.

Cerinte

Cerinte: - Limba engleza la nivel B2 - Experienta in domeniu - Cei interesati sunt rugati sa trimita cv in engleza, cu fotografie atasata - Seriozitate si disponibilitate pe termen lung

1 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai