Detalii loc de munca

Descrierea jobului

La acest program se aplica promotia: "Plec acum, platesc dupa primul castig!" Agentia noastra selecteaza personal pentru a lucra pe posturile de Shop Assistant in Grecia! Responsabilitati: Shop Assistant: - Vanzarea produselor comercializate de catre magazin; - Interactiunea cu clientii si efectuarea de prezentari ale produselor comercializate; - Oferirea de sfaturi clientilor; - Incasarea banilor de la clienti pentru vanzarea produselor, precum si alte activitati cerute de catre angajator. Salariul minim: 700 Euro/luna Salariul maxim: 900 Euro/luna

Cerinte

SE CERE: - se cer cunostinte de limba engleza la nivel bun, precum si una dintre urmatoarele limbi la nivel bun: germana, rusa. - persoana trebuie sa aiba personalitate placuta; - sa fie muncitoare, serioasa, dinamica si energica. *Pentru mai multe detalii, nu ezitati sa ne contactati!

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja