Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cunoasteti limba franceza la nivel avansat, sunteti prezentabil si va doriti un loc de munca bine platit in 2016? Avem job-ul perfect pentru dvs. Cautam un sofer categoria B, care va transporta masini de la clienti la service si retur. Trebuie sa fiti o persoana serioasa si cu abilitati de relationare cu ceilalti. Veti prelua masinile de la clienti, le veti spala la iesirea din service si le veti transporta la domiciliul clientului. BENEFICII Salarizarea bruta este de 1800 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 400 de euro/luna/persoana este oferita Gratuit de catre angajator. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat.

Cerinte

Experienta in Franta ca sofer si cunostintele de limba franceza la nivel avansat sunt cerinte obligatorii. Permisul de conducere categoria B nu trebuie sa lipseasca. Cunostintele de utilizare a GPS-ului reprezenta un avantaj.

1 pozitii disponibile 36 persoane au aplicat deja