Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam un sofer de camion cu experienta in transportul utilajelor. Activitatea de desfasoara pe teritoriul francez in cadrul unei companii cu o istorie de peste 80 ani in domeniul constructiei de retele electrice. Vei transporta minipelle, macarale, buldozere de la depou la santiere. Ne dorim o persoana cu personalitate placuta si cu atitudine proactiva in indeplinirea sarcinilor. Beneficii: Remuneratie bruta de 1700 euro/luna; Cazarea in valoare de 500 euro va este oferita Gratuit; Transport international la inceput si sfarsit de misiune in valoare de 130 euro/drum.

Cerinte

Permis de conducere categoriile B, C+E; Atestat transport marfa si agabaritic; Cunoasterea limbii franceze la nivel conversational. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja