Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza SOFER CAMION in Franta. Recrutam pentru o companie din Franta un Sofer camion, ce va executa urmatoarele lucrari: -aprovizioneaza santierului cu materiale; -transporta utilajele de constructii de pe santier; -evacueaza excedentul de terasament; -raspunde direct de camionul pe care il are in sarcina; -mentine evidenta jurnalelor de bord; -recupereaza bonurile de livrare; -participa la lucrarile de semnalizare, terasare manuala si compactare; -asista conducatorul de utilaje in santuri pentru detectarea retelelor existente; -participa la acoperirea solului cu diferite materiale (nisip, pietris); -participa la curatenia generala pe santier. Beneficii: -salarizarea bruta de 1600 euro/luna; -cazarea si transportul sunt asigurate; -posibilitatea de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

-permis de conducere categoria B, C, E; -atestat agabaritic; -experienta de conducator camion de cel putin 3 ani; -cunostinte de limba franceza; -disponibilitate la munca fizica atunci cand este cazul.

1 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja