Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru o companie din Franta un sofer camion - muncitor necalificat, ce va executa urmatoarele lucrari: - aprovizionarea santierului cu materiale; - evacuarea excedentului de terasament; - raspunderea directa de camionul pe care il are in sarcina; tinerea evidentei jurnalelor de bord; - participarea la acoperirea solului cu diferite materiale (nisip, pietris); - participarea la curatenia generala pe santier; - conducerea de utilaje de constructii si camion cu brat macara; - cand nu lucreaza ca sofer trebuie sa sa ajute zidarii in santier. - salarizarea bruta de 1600 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitatea de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- permis de conducere categoria B, C, E; - atestat transport marfa; - experienta de conducator camion de cel putin 3 ani; - cunoasterea limbii franceze la nivel conversational; - disponibilitate la munca fizica atunci cand este cazul.

1 pozitii disponibile 27 persoane au aplicat deja