Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru un client din Franta un sofer de tir, ce va avea urmatoarele responsabilitati: - transportarea marfurilor pe intreg teritoriul Frantei, in special Paris; - respectarea perioadelor de conducere, odihna si repaos; - efectuarea controlului zilnic al autovehiculului inainte de plecare in cursa precum si al inspectiilor tehnice periodice; - respectarea legislatiei specifice zonei in care se afla. Beneficii: - salarizare bruta de 2000 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate; - posibilitatea de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel avansat; - experienta de cel putin 5 ani in conducerea de autovehicule atat in tara, cat si instrainatate; - permis de conducere categoriile B, C, E; - detinerea atestatelor ADR si agabaritic; - persoana autonoma, serioasa si punctuala.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja