Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC cauta un Sofer Livrator pentru carne de vita, o persoana capabila sa ridice carcase foarte grele care vor fi descarcate manual din camion (pana la 100 kg). Camionul are 20 tone. Programul este de 35 ore pe saptamana, se asigura cazare, utilitati si masina. Persoana selectata va trebui sa faca trasee in zona Brest pentru a livra carne diverselor magazine sau depozite.

Cerinte

Persoana cu o conditie fizica excelenta care sa poata descarca manual, pe spate, bucati mari de carne care pot ajunge la 100 - 130 kg si disponibila pentru o plecare rapida. CONDITII OBLIGATORII: - Permis B, C si E, card tahograf (cartela conducatorului auto), certificat de pregatire profesionala a conducatorului auto - atestat marfa; - Experienta minimum 2 ani ca sofer profesionist; - Limba franceza la nivel conversational. OFERTA: • Salariu atractiv; • Cazare si utilitati asigurate; • Asigurare medicala. DOAR PERSOANELE CARE CORESPUND CERINTELOR POSTULUI VOR FI CONTACTATE.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

2 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja