Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru un client important un sofer livrator cu experienta in Franta. Responsabilitatile sunt: - incarcarea, descarcarea si transportarea usilor in diferite zone ale Frantei; - manevrarea stivuitorului pentru incarcarea acestora in camion; - responsabil de intergritatea marfurilor preluate din firma pana la livrare; - mentinerea unei bunei relatii cu clientii. Beneficii: - salarizare bruta de 1900 euro/luna; - cazarea si transportul sunt asigurate. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate

Cerinte

- experienta de minim 1 an in domeniu in Franta; - permis de conducere categoria B; - cunostinte de limba franceza la nivel avansat; - detinerea certificatului CACES constituie un avantaj; - persoana serioasa, responsabila si cu conditie fizica foarte buna.

1 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja