Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

SC PRACTICOM SRL, societate in continua expansiune care activeaza pe piata Europeana din anul 1998 in domeniul transportului, depozitarii, logisticii, angajeaza: Conducatori auto,domiciliati in Codlea sau Brasov, permis de conducere categoria B, C, E atestat profesional si card tahograf valabile, experienta relevanta, punct de lucru Codlea, Judetul Brasov. Se acorda: Salariu, diurna, abonament retea clinici medicale private si posibilitatea de a avansa pentru curse externe tur retur.

Cerinte

- Efectuarea in conditii optime de transporturi rutiere de marfa, de la un client expeditor la un client destinatar, fara evenimente rutiere care sa avarieze autovehiculul sau sa deterioreze marfa; - Prezentarea pentru incarcarea marfii conform programului, la datele şi orele indicate; Asistarea / Participarea la incarcarea marfii, la asezarea acesteia in autovehicul, la modul de ancorare , incarca / descarca marfa Verificarea integritatii marfurilor transportate si informarea imediat a seful ierarhic despre neregulile constatate; Se asigura ca marfa transportata are documente insotitoare si ca acestea sunt complete corect, verificand concordanta dintre documentele de transport, documentele marfii, tipul marfii si specificatiile din comanda de transport; Tine legatura permanent cu dispecerii, pentru a le comunica orice problema referitoare la efectuarea transportului respectiv.

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai