Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

SC PRACTICOM SRL angajeaza: Conducatori auto, permis de conducere categoria C sau CE , experienta relevanta, punct de lucru Codlea, Judetul Brasov. Se acorda: Contract Nedeterminat Salariu fix + diurna Posibilitate de avansare Abonament policlinica privata medicala Cazare pentru cine nu este din localitate;

Cerinte

Efectuarea in conditii optime de transporturi rutiere de marfa interne de la un client expeditor la un client destinatar, fara evenimente rutiere care sa avarieze autovehiculul sau sa deterioreze marfa; Sa se prezinte pentru incarcarea marfii conform programului, la datele şi orele indicate; Asista la incarcarea marfii, la asezarea acesteia in autovehicul, la modul de ancorare; Masinile sunt de 7,5 To cu posibilitate de avansare pe 20To; SE EFECTUEAZA CURSE INTERNE : BRASOV - ALT ORAS DIN TARA IN FUNCTIE DE DISPONIBILITATE

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai