Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

EBC HR Solutions recruteaza 3 SOFERI PROFESIONISTI pentru unul din clientii sai din Franta. Responsabilitati : • Livrarea materialelor in conditii de siguranta catre locatiile clientilor; • Conducerea camioanelor cu o capacitate de 26 - 44 tone; • Incarcarea si descarcarea materialelor cu ajutorul macaralei sau a lizei.

Cerinte

Cerinte : • Experienta de minimum 3 ani ca si Sofer Profesionist; • Permis de conducere categoriile B, C, E; • Atestat transport marfuri periculoase (ADR); • Atestat transport marfa (Certificat de pregatire profesionala a conducatorului auto); • Card tahograf (Cartela conducatorului auto); • Limba franceza la nivel conversational – cerinta obligatorie. Oferta: • Salariu fix; • Cazare si utilitati asigurate; • Masina de serviciu; • Asigurare medicala; • Formare specifica domeniului de activitate asigurata la locul de munca.

3 pozitii disponibile 14 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai