Detalii loc de munca

Descrierea jobului

KREVIN recruteaza pentru un client din Franta un sofer de tir, ce va avea urmatoarele responsabilitati: - efectuarea transportului de nisip si pietris cu o autobasculanta de 44 tone; - manevrarea descarcarii autovehiculului cu precizie; - livrarea materialelor de constructie la nivel regional; - executarea inspectiei autovehiculului la inceputul fiecarei zile de munca. Beneficii: - salarizarea bruta de 1800 euro/luna. - cazarea, masa si transportul sunt asigurate; - posibilitatea de prelungire a contractului. Numai candidatii selectati vor fi contactati. Toate candidaturile vor fi analizate cu obiectivitate si in deplina confidentialitate.

Cerinte

- cunostinte de limba franceza la nivel conversational; - permis de conducere categoriile B, C, E; - detinerea atestatelor de transport marfa si agabaritic; - experienta atat in tara cat si in strainatate de minim 4 ani; - persoana serioasa si atenta la detalii.

1 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja