Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Locurile de munca sunt disponibile pe tot teritoriul Angliei, iar detaliile cu privire la locația curentă vi se vor transmite în timpul procesului de recrutare, care, pentru comoditatea dumnevoastra, se poate face si la distanță (on-line). Ne asiguram tot timpul ca soferii nostrii: Sa lucreze pentru companii cu branduri de renume, Primeasca asistență în completarea formalităților necesare pentru a lucra în Anglia, Formare profesională pentru muncă și cazare gratuită pe durata executării acestuia, Salariu atractiv, în intervalul £ 10 - £ 17 pe ora in functie de forma de angajare, precum și schimburile plătite la timp. Beneficii oferite pentru angajați: Intoarcerea zilnica la reședința după finalizarea programului de munca, Oferta de muncă temporară. Posibilitatea de locuri de muncă permanente direct la client, după finalizarea cu succes a formării. Cerințele noastre pentru candidati sunt simple și transparente. Ne rezervam dreptul de a contacta candidații selectați.

Cerinte

Cerinte obligatorii: Permis de conducere categoria C + E, card tahograf și teste medicale și psihologice curente Comunicare cunoștințele de limba engleză pentru a permite o conversație cu o persoană vorbitor de limba engleză. Obligatoriu! Experiența minim 1 an în transportul internațional, susținute de recomandari sau certificate de angajare. Obligatoriu! Abilitatea de a lucra sub presiunea timpului, diligență și responsabilitate.

20 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja