Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Ce oferim noi: • Rate de plata foarte bune intre 10-17£/ora • Plata saptamanal • Contract perioada nedeterminata • Intoarcerea zilnica la resedinta dupa terminarea programului de lucru • Posilibilitate ore suplimentare • O saptamana de training si cazare gratuita in aceasta perioada Nu percepem nici un comision sau taxa de orice fel candidatilor! Ce presupune pozitia oferita: • Livrarea produselor pe teritoriul Marii Britanii, actionand in mod profesionist in orice moment • Comunicarea regulata cu biroul de transport • Respectarea regulilor si procedurilor companiei, inclusiv toate aspectele legate de sanatate, securitate si igiena • Asigurarea ca verificarile zilnice ale vehicolului sunt complete in conformitate cu procedura companiei • Raportarea imediata a oricarei probleme legate de sosire, livrare, intarzieri • Gestionarea in mod eficient a timpului de lucru si respectarea regulilor de condus si de odihna conform cu reglemantarile in vigoare Transline Group este o agentie de recrutare britanica specializata in furnizarea de forta de munca in urmatoarele sectoare: Logistica, Distributie, Tehnic si Transporturi. A fost infiintata in 1998 si a crescut de la un birou in Halifax, Yorkshire, UK pana la 80 de locatii diferite pe intreg teritoriul Marii Britanii, cat si birouri in Europa de Est, Canada, Dubai si Tailanda.

Cerinte

Ce asteptari avem de la candidatul ideal: • Cunoasterea limbii engleze cel putin la un nivel mediu, conversational • Experienta minim 1 an pe tir articulat • Detinerea cardului digital tahograf si a atestatului de transport marfa

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja