Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

World Job Employment Agency cauta SOFERI cu experienta, categoriile C, E ,CE pentru Transport pe rutele Germania- Olanda sau pe teritoriul Germaniei. Beneficii: - Transport plătit - Mese plătite - 15 euro pe oră de muncă - Contract de 6 luni la 2 ani într-o companie de transport olandez în Enschede. - Asigurare plătita - Concediu la fiecare 2 luni (pot parasi tara) - Contract de munca legal Data plecarii: Iulie 2014 Rezervare job: 200 ron (garantie returnata in cazul ne-angajarii din motive care tin de angajator)

Cerinte

Cerinte: - Un minim de trei ani de experiență în domeniu - Licență valabilă de conducere, card Tahograf - Simt al responsabilitatii - Fara cazier - O dorința de a merge în străinătate pentru un minim de 6 luni - Cunoașterea de service auto, MAN și IVECO Skanska - Cunostinte de limba engleza si/sau germana la nivel conversational

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja