Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Kanne&Joos angajeaza soferi profesionisti categoria C, E - RELOCARE IN GERMANIA Responsabilitati: - Realizeaza transportul marfii (sticla) in Germania, Danemarca, Olanda - Realizeaza intre 2 si 16 descarcari la clienti/zi - Se incadreaza in programul stabilit pentru incarcarea/livrarea marfii - Respecta timpii de conducere/odihna precum si legislatia rutiera in vigoare - Preda la timp si complete, documentele aferente marfurilor transportate precum si documentele specifice activitatii.   Beneficii: - angajare in Germania, in localitatea Dersum - asigurare in Germania - salariu intre 1900 – 2000 euro brut (format din salariu fix, diurna, spor de noapte, bonusuri)

Cerinte

Cerinte: - experienta minim 3 ani - relocare in Germania - reprezinta avantaj conducerea in comunitatea europeana - cunostinte de limba germana, scris si vorbit, NIVEL AVANSAT - card tahograf - atestat sofer profesionist (C,E) - cunostinte minime mecanica - fara cazier.

3 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja